Facebook Demo – Customizer

Trening Interpersonalny

Produkt/usługa
1K

Strona ta dotyczy TRENINGU INTERPERSONALNEGO jako metody rozwoju dla osób które zarządzają ludźmi lub współpracują z ludźmi.

Trening Interpersonalny

2 months 3 weeks ago

Jak rozmawiać z dziećmi w trakcie trudnego czasu

Trening Interpersonalny

3 months 1 day ago

Trening Interpersonalny

3 months 1 week ago

evaluation.braincore.swiss/big

Rodzice, Nauczyciele, Doradcy, Uczniowie!
W tych czasach pomyśl o przyszłości!
Moi drodzy, kończymy w BRAINCORE tworzenie kwestionariusza ORIENTACJI ZAWODOWEJ.
Brakuje nam 80 kobiet z technikum; 80 mężczyzn z liceum i 80 kobiet ze szkoły branżowej/zawodowej.
Każda osoba w wieku 12-24 lat, która wypełni test otrzyma wynik i profil (rekomendacje w jakim kierunku iść), kiedy już opracujemy wyniki testu. Dodatkowa zachęta to losowany Ipad i 10 drobniejszych nagród pocieszenia. Klikajcie, udostępniajcie.
W razie czego piszcie.
evaluation.braincore.swiss/big

Trening Interpersonalny

Trening Interpersonalny

3 months 2 weeks ago

Trening Interpersonalny

7 months 22 hours ago

Trening Interpersonalny

7 months 22 hours ago

Trening Interpersonalny

7 months 1 week ago

Już niedługo wracamy z nowym terminem Treningu na początku 2020 roku...

Trening Interpersonalny

2 years 4 months ago

Kolejny czas zmian i dobrych relacji zakończony. Oto opinia Bartka:
"To były cztery dni, przez które wydarzyło się więcej niż przez ostatnie cztery lata w moim życiu. Nie wierzyłem, dzisiaj wiem, że to możliwe.
Zajęcia w grupie pozwoliły mi zobaczyć siebie samego w zwierciadle. Zobaczyłem swoje nawyki, zachowania, lęki. Zobaczyłem jak postrzegają mnie inni i dlaczego. Kończąc trening czułem, że dokonała się duża zmiana, a dzisiaj wiem, że jest to trwała zmiana. Polecam trening wszystkim, na których mi zależy."

Trening Interpersonalny

2 years 5 months ago

Rok 2017 był dla nas Rokiem Rozwoju i szukania nowych dróg. Był także czasem w którym spotkaliśmy wielu wspaniałych ludzi którzy korzystając z naszego wsparcia postanowili spojrzeć w głąb siebie i mieć większy wpływ na to co ich dotyczy. Cieszymy się z tych spotkań i cieszymy się że dzielą się z nami refleksjami po uczestnictwie w Treningu Interpersonalnym.
Dziś podsumowując rok 2017 my chcemy podzielić się z Wami tym co usłyszeliśmy od Nich o naszych Treningach i o zmianach jakie powodują.
Poniżej kilka ważnych dla nas informacji zwrotnych. Nasze serce rośnie 🙂

Do dziś nie mogę zapomnieć tego co przeżyłam podczas treningu.... wiele emocji mnie to kosztowało, ale.... co to za koszt, to inwestycja! Inwestycja w coś nowego, lepszego!!! Dziś silniejsza emocjonalnie i bardziej otwarta sama zadziwiam się dzień po dniu, jak inne jest moje życie, sama zadziwiam samą siebie, jaką przemianę przeszłam... jak chcę rozmawiać o tym co czuję, co we mnie, jak chętnie dzielę się emocjami z innymi.... chyba wszyscy w okół też muszą być w szoku
K

Dzięki treningowi zrozumiałam/uświadomiłam sobie, że moje emocje są MOJE i mam do nich prawo… wiem teraz, że cokolwiek robię, mam prawo do przeżywania tego w swój indywidualny sposób, a towarzyszące temu emocje zdecydowanie bardziej rozumiem. Wiem też jak bardzo cenne jest zrobienie sobie stopklatki i ... reflekcja nad tym co czuję w danej chwili - uświadomienie sobie tego - BEZCENNE!!!
B

Sam trening spowodowal we mnie wieksze wsluchiwanie sie w siebie i lepsza mozliwosc wyrazania emocji. I to byl dla mnie najwiekszy szok. Tak! Ja mam emocje! 😉 dziekuje Wam za to! Nauczylem sie, ze emocje nie sa niczym zlym, sa indywidualne i kazdy ma swoje. Trening dal mi zupelnie nowe spojrzenie na słowo "intencje" oraz to, co robic z domyslami dotyczacymi intencji. Basia ze Slawkiem pomogli mi zupelnie na nowo spojrzec na czlowieka, na komunikacje z nim, czym jedt i jak ja wyrazac, zeby wyrazic siebie. Jak stawiac granice, jak odkryc w sobie dziecko, doroslego i rodzica, a co najwazniejsze, jak z tych trzech poziomow korzystac. Po treningu narodzilem sie na nowo i to nie jedt przesada. Moim zdaniem trening powinien byc obowiazkowym punktem w zyciu kazdego człowieka
A

Jadąc na trening zastanawialam się co z niego wyniose dla siebie i dla innych. Wróciłam z poczuciem spelnienia: wiem, które obszary chcialabym zmienić, bardziej rozumiem emocje i reakcje innych ludzi. Zaczęłam uczyć się rozmawiać wyrażając swoje emocje, bardziej potrafie mowic o swoich potrzebach. Poznalam rowniez swietna ekipe ludzi, którzy słuchali, akceptowali i pomagali. Polecam właśnie ten Trening interpersonalny bo prowadzony jest przez profesjonalnych Trenerów godnych zaufania. Naprawdę szczerze polecam!
W

Trening Interpersonalny

2 years 6 months ago

Grudzień to czas na refleksję i podsumowanie tego co w ciągu roku uważamy za sukces a co wymaga jeszcze działania.
Jeśli macie potrzebę żeby znaleźć w sobie więcej szczęścia to zapraszamy na wysłuchanie wykładu Sławomira Prusakowskiego naszego współpracownika który tym razem mówi o Sile Pozytywnego Myślenia. Zapraszamy też do dzielenia się refleksjami na temat wykładu... Warto posłuchać?


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.