powrót
Training

Maja Wachowska

Aktorka, Szkoleniowiec ds. Wystąpień Publicznych

Od 6 lat zajmuję się, jak najlepszym przygotowaniem klientów do wystąpień publicznych. Pracuję z kadrą zarządzającą, pracownikami odpowiedzialnymi za kontakt z klientem, sprzedaż, negocjacje, jak również przedstawicielami świata mediów. Jako zawodowa aktorka mam wypracowane techniki zarządzania emocjami, panowania nad stresem, pracy z głosem i ciałem przed kamerą, jak również z żywą publicznością.

Jako trener biznesowy dzielę się pożądanymi technikami angażowania odbiorcy w treści, które chcemy przekazać oraz wywołaniem pozytywnego odbioru naszej osoby. Moje podejście do pracy nad wystąpieniami publicznymi jest bardzo holistyczne. Szkolenia obejmują poprawną postawę ciała, mowę gestów, pracę z głosem oraz naukę przygotowywania prezentacji biznesowych. Za każdym razem przyglądam się indywidualnym predyspozycjom klienta i na tej podstawie przygotowuję unikatowy pakiet ćwiczeń i technik dostosowanych do potrzeb danej jednostki.

Można zobaczyć mnie na deskach Teatru Nowego w Łodzi, TR Warszawa, w Teatrze Małego Widza w Warszawie oraz w filmach i serialach. Zapraszam do współpracy!